Müşteri Hizmetleri : 0232 489 00 29
Whatsapp Sipariş : 0505 228 62 87
Hakkımızda

2014 yılında kurulmuş olan modaseyri.com, modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş hanımların, kendi giyim tarzlarına uygun yüzlerce seçenek bulabileceği bir online moda ve alışveriş sitesidir.

Tesettür giyimin seçkin markaları ve ünlü moda tasarımcılarının özel tasarımları, binlerce hanıma modaseyri aracılığı ile ulaşmaktadır. Dünyanın dört bir yanından hanımlar; tesettür günlük giyim, tesettür abiye, şal, ipek şal, ve aksesuar ihtiyaçları için modaseyri.com`u ziyaret edip, son moda trendleri hakkında fikir sahibi olmakta ve alışveriş yapmaktadır.

modaseyri.com`da her geçen gün artmakta olan seçkin ve birbirinden farklı tasarımcıların ürünleri bulunmaktadır. modaseyri.com'da fazla karmaşaya yer yoktur elit müşterilerimize en seçkin ve zarif ürünleri ulaştırmak için yüzlerce marka içinden eleyerek sizin için doğru markaları barındırmak hedef alınmıştır.

Sunduğu çeşit ve marka seçenekleri ile modaseyri.com, kısa süre içerisinde dünyada ve Türkiye`de modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş milyonlarca kadın için tarzlarını belirleyebilecekleri bir moda referans noktası, markalar için de, indirim öncesi sezon fiyatlarından satış yapabilecekleri bir online platform olmuştur.

modaseyri.com, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi ile çalışır.

Sipariş Takibi

Whatsapp Sipariş
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp
Messenger Sipariş