Müşteri Hizmetleri : 0232 489 00 29
Whatsapp Sipariş : 0505 228 62 87
Satış Sözleşmesi

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Madde 1- Taraflar

1.1. Satıcı

Adı :SEMA ALTINÖZ
Adresi: Mimar Kemalettin Cd. No:71 K:5/504 Mimar Kemalettin İş Merkezi Çankaya - Konak /İzmir
Telefon: 0505 228 6287 - 0232 489 0029
Email :

1.2. Alıcı

Adı – soyadı/TC.No
Adresi
Telefon
E-mail

Madde 2- Konu

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın SATICI’ya ait http://www.modaseyri.com internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış ücreti belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Alıcı, satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri , satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı , ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı , şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık , anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde satıcı tarafından bilgilendirildiğini , bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında mal sipariş verdiğini is bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

http://www.modaseyri.com sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve alıcı tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura is bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

Madde 3- Sözleşme Konusu Ürün/Ödeme/Teslimat Bilgileri

Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, satış bedeli, ödeme şekli, teslim alacak kişi, teslimat adresi, fatura bilgileri, kargo ücreti aşağıda belirtildiği gibidir. Fatura edilecek kişi ile sözleşmeyi yapan kişi aynı olmak zorundadır. Aşağıda yer alan bilgiler doğru ve eksiksiz olmalıdır. Bu bilgilerin doğru olmadığı veya noksan olduğu durumlardan doğacak zararları tamamıyla karşılamayı alıcı kabul eder ve ayrıca bu durumdan oluşabilecek her türlü sorumluluğu alıcı kabul eder.

SATICI gerekli gördüğü durumlarda, ALICI’nın vermiş olduğu bilgiler gerçekle örtüşmediğinde, siparişi durdurma hakkını saklı tutar. SATICI siparişte sorun tespit ettiği durumlarda ALICI’nın vermiş olduğu telefon, e-posta ve posta adreslerinden ALICI’ya ulaşamadığı takdirde siparişin yürürlüğe koyulmasını 15 (onbeş) gün süreyle dondurur. ALICI’nın bu süre zarfında SATICI ile konuyla ilgili olarak iletişime geçmesi beklenir. Bu süre içerisinde ALICI’dan herhangi bir cevap alınamazsa SATICI, her iki tarafın da zarar görmemesi için siparişi iptal eder.

Ödeme Seçenekleri

Yurtiçi siparişlerde kapıda nakit ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır.
Kredi Kartı, Banka Kartı  ödeme seçeneği mevcuttur.

Tüm siparişlerinizde anlaşmalı olduğumuz banka kartlarınız için taksitli işlem gerçekleştirebilirsiniz.

www.modaseyri.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır.
Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve www.modaseyri.com veya herhangi bir ikinci şahıs tarafından saklanmamaktadır.
 

Alınan Ürün /Ürünler

Adı , kodu :  … adet
Toplam Satış Bedeli : …. -TL
Ödeme Şekli : Kredi Kartı/Banka Havalesi (EFT)
Teslim Edilecek Kişi :
Telefon numarası :
Teslim Edilecek Adres :
Fatura Edilecek Kişi/Kurum :
Fatura Adresi :
Vergi Dairesi :
Vergi Sicil Numarası :
Kargo Ücreti : … -TL

Madde 4- Sözleşme Tarihi ve Mücbir Nedenler

Sözleşme tarihi, alıcı tarafından siparişin verildiği tarih olan ../../…. tarihidir.

Sözleşmenin imzalandığı tarihte mevcut olmayan veya öngörülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini olanaksızlaştıran durumlar, mücbir sebep (Doğal afet, savaş, terör, ayaklanma, değişen mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli ölçüde arıza vb.) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir.

Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep durumu 30 (otuz ) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğmuş olacaktır.

Madde 5- Satıcının Hak ve Yükümlülükleri

5.1. Satıcı, 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri uyarınca sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir haller dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

5.2. Sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından http://www.modaseyri.com sorumlu değildir. Buna istinaden satıcı, internet sitesindeki sistemden, dizayndan veya yasadışı yollarla internet sitesine yapılabilecek müdahaleler sebebiyle ortaya çıkabilecek tanıtım, fiyat hatalarından sorumlu değildir. Sistem hatalarına dayalı olarak alıcı satıcıdan hak iddiasında bulunamaz.

5.3. http://www.modaseyri.com den kredi kartı (Visa, MasterCard , vs. ) ya da banka havalesi ile alışveriş yapılabilir. Sipariş tarihinden itibaren bir hafta içinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’nin) banka hesaplarına ulaştığı belirlenen andır. Ödemeli gönderi ya da posta çeki gibi müşteri hizmetleri ile görüşülmeden gerçekleştirilen ödeme yöntemleri kabul edilmez. 

5.4. Özel siparis olarak alınan veya müşteri isteği üzerine özel olarak yaptırılan ürünlerde ürünler hazırlandıklarını sonra siparişin iptal edilmesi durumunda ürünlerin bedeli müşteriden tahsil edilir. Müşteri bu durumu kabul etmediği taktirde cezai şart olarak ürün ücretleri toplamının 10 katına kadar satıcı tarafından alıcıya kasten ve bilerek ilgili şirketi zarara uğratmaktan dava açılır.

Madde 6- Alıcının Hak ve Yükümlülükleri

6.1. Alıcı, sözleşmede kendisine yüklenen edimleri mücbir sebepler dışında eksiksiz yerine getirmeyi kabul ve taahhüt eder.

6.2. Alıcı, sipariş vermekle birlikte iş sözleşme hükümlerini kabul etmiş sayıldığını ve sözleşmede belirtilen ödeme şekline uygun ödemeyi yapacağını kabul ve taahhüt eder.

6.3. Alıcı, http://www.modaseyri.com internet sitesinden satıcının isim, unvan, açık adres, telefon ve diğer erişim bilgileri , satışa konu malın temel nitelikleri, vergiler dahil olmak üzere satış fiyatı , ödeme sekli, teslimat koşulları ve masrafları vs. satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve “cayma” hakkının kullanılması ve bu hakkın nasıl kullanılacağı , şikayet ve itirazlarını iletebilecekleri resmi makamlar vs. konusunda açık , anlaşılır ve internet ortamına uygun şekilde bilgi sahibi olduğunu bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini kabul ve beyan eder.

6.4. Bir önceki maddeye bağlı olarak Alıcı, ürün sipariş ve ödeme koşullarının, ürün kullanım talimatlarının , olası durumlara karşı alınan tedbirlerin ve yapılan uyarıların olduğu www.modaseyri.com sipariş/ödeme/kullanım prosedürü bilgilerini okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

6.5. Alıcı, aldığı ürünü iade etmek istemesi durumunda ne surette olursa olsun ürüne ve ambalajına zarar vermemeyi, iade anında fatura aslını ve irsaliyesini iade etmeyi kabul ve taahhüt eder.

6.6 Siparişi verilen ürünün istenilen adrese gönderilmesi halinde ürün alınmadığı takdirde ürünün kargo firmasında uğradığı zarardan ve firmamızın üründen mahrum kalmasından dolayı uğramış olduğu zarardan dolayı alınmış olan ürünün bedelinin on katı kadarını ödemekle yükümlüdür. 
7- Sipariş/Ödeme Prosedürü

Sipariş:

Alışveriş sepetine eklenen ürünlerin KDV dahil TL tutarı (Taksitli işlemlerde toplam taksit tutarları) alıcı tarafından onaylandıktan sonra, ilgili banka kartının posu üzerinden işleme alınır. Bu nedenle siparişler, sevk edilmeden önce müşteriye sipariş onay maili gönderilir. Sipariş Onay maili gönderilmeden sevkiyat yapılmaz.

Süreçteki herhangi bir aksama durumu ya da kredi kartı ile ilgili ortaya çıkabilecek problemler alıcıya sözleşmede belirttiği telefon/faks/e-mail yollarından biri veya bir kaçı kullanılmak sureti ile bildirilir. Gerekirse alıcıdan bankası ile görüşmesi istenebilir. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin (EFT’ nin) satıcı hesaplarına ulaştığının belirlendiği andır.

İstisnai olarak haklı bir nedenle sözleşme konusu malın tedarik edilemeyeceğinin anlaşılması ve/veya stok problemi ile karşılaşılması durumunda alıcı hemen açık ve anlaşılır bir şekilde bilgilendirilip onay vermesi durumunda alıcıya eşit kalitede ve fiyatta başka bir mal gönderilebilir ya da alıcının arzusu ve seçimi doğrultusunda ; yeni başka bir ürün gönderilebilir, ürünün stoklara girmesi ya da teslime engel diğer engelin ortadan kalkması beklenebilir ve/veya sipariş iptal edilebilir.

Sözleşme konusu malın teslim yükümlülüğünün yerine getirilmesinin imkânsızlaştığı hâllerde alıcı bu durumdan haberdar edilerek ödemiş olduğu toplam bedel ve varsa onu borç altına sokan her türlü belge en geç on gün içinde kendisine iade edilerek sözleşme iptal edilir. Böyle bir durumda alıcının satıcıdan ilave herhangi bir maddi ve manevi zarar talebi olmayacaktır.

Ödeme:

http://www.modaseyri.com ’de, internet ortamında kredi kartı bilgilerini kullanmak istemeyen alıcılara nakit havale ve yurtiçi sipariş durumunda kapıda ödeme  ile sipariş imkanları sunulmuştur. Havale ile ödemede alıcı kendisine en uygun bankayı seçip havalesini yapabilir. Eğer EFT yapılmışsa hesaba geçme tarihi dikkate alınacaktır. Havale ve/veya EFT yaparken “Gönderen Bilgileri”nin Fatura Bilgileri ile aynı olması ve sipariş numarasının yazılması gereklidir.

Ürünün tesliminden sonra Alıcı’ya ait kredi kartının Alıcı’nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşun ürün bedelini Satıcı’ya ödememesi halinde, Alıcı’nın kendisine teslim edilmiş ürünü 10 gün içinde Satıcı’ya göndermesi zorunludur. Bu tür durumlarda nakliye giderleri Alıcı’ya aittir.

Alıcı kredi kartı ile ödeme yapmayı tercih etmiş ise ALICI, ilgili faiz oranlarını ve temerrüt faizi ile ilgili bilgileri bankasından ayrıca teyit edeceğini, yürürlükte bulunan mevzuat hükümleri gereğince faiz ve temerrüt faizi ile ilgili hükümlerin Banka ve ALICI arasındaki “Kredi Kartı Sözleşmesi” kapsamında uygulanacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Madde 8- Sevkiyat/Teslimat Prosedürü

Sevkiyat:

Sipariş onayı mailinin gönderilmesiyle birlikte, ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo Şirketine verilir.

Teslimat:

Ürün/ürünler satıcının anlaşmalı olduğu kargo ile alıcının adresine teslim edilecektir. Teslimat süresi, Sipariş onayı mailinin gönderilmesinden ve sözleşmenin kurulmasından itibaren 30 gündür. Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla on gün uzatılabilir.

Ürünler, Kargo şirketlerinin adres teslimatı yapmadığı bölgelere telefon ihbarlı olarak gönderilir.

Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Bu sarkmalardan dolayı alıcı satıcıya herhangi bir sorumluluk yükleyemez. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden satıcı sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler müşteriye ulaşmadıysa teslimat problemleri müşteri hizmetlerine iletişim 0505 228 6287 - 0232 489 0029 numaraları kullanılarak bilgilendirme yapılmalıdır.

Zarar görmüş paket durumunda; Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer Kargo Şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı alıcıda vardır. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra Kargo Şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda satıcı Müşteri Hizmetlerine bildirilmelidir.

Madde 9- Ürün İade ve İptal Hakkına İlişkin Prosedürü

İPTAL VE İADE

İPTAL;

Sitemizden ve iletişim numaralarımızdan vermiş olduğunuz siparişinizi - ürün her ne olursa olsun (abiye, takı, elbise v.b. ) – iptal etmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan ( 0232 489 0029 - 0505 228 6287 ) bize ulaşıp siparişinizi iptal edebilirsiniz. 

%100 İade Garantisi nedir? 

%100 İade Garantisi, Moda Seyri’den satın aldığınız ÜRÜNLERİ HASARLI olduğu takdirde 1 iş günü içerisinde koşulsuz - şartsız iade edip ürün bedelini geri alma güvencesidir.  

- KUSURLU OLAN ABİYE ÜRÜNLERDE VE ABİYE HARİÇ DİĞER ÜRÜNLERDE ÜRÜNÜ TESLİM ALDIĞINIZ GÜN TARAFIMIZA İLGİLİ NUMARALARDAN ( 0505 228 6287 - 0232 489 0029 ) BİLGİ VERİP ÜRÜNÜ KARGOYA VERİR İSENİZ İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLİR. 

KARGOYA AYNI GUN VERİLMEDİĞİ TESPİT EDİLEN ÜRÜNLERİN İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞETİRİLEMEZ.

İade için ne yapmam gerekiyor? 

Öncelikle, iade etmek istediğiniz siparişin durumunu Siparişlerim sayfasından kontrol edin. Eğer siparişinizin durumu "TAMAMLANDI" yahut "BEKLEMEDE"  ise 0232 489 0029 - 0505 228 6287  numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj alanına sipariş ettiğiniz ürünün adını, siparişinizin tamamını değil de içindeki bir ürünü iptal etmek istiyorsanız ilgili ürünün / ürünlerin kodunu, adedini yazıp bize gönderin. Siparişinizi yahut içindeki ürün / ürünleri hızlıca iptal / iade edelim.

1. İade talebiniz doğrultusunda, ürünün teslim alındığı gün (aynı gün )  içerisinde kargoya verilip tarafımıza bilgilendirme yapılmalıdır.

Mesajınızda: Sipariş numaranız, iade edeceğiniz ürünün/ürünlerin kodu, adetleri ve iade nedeniniz bulunmalı.

2. İade konusu ürünü, faturası ve varsa tüm aksesuarları, verildiyse hediyesi ile birlikte bize gönderilmelidir.

3. Ürüne ait fatura 2 nüshadan oluşur. İade işlemini yaparken bu faturaların 2 nüsha halinde bize gönderilmesi gerekmektedir. Faturların üzerine herhangi bir  şey yazılması durumunda fatura iptal olur ve iadenizin yapılması mümkün olmaz.

4. İade edilecek paket hasarsız, ürün kullanılmamış yahut kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalı.
 

İade adresimiz:  
Mimar Kemalettin Cd. No:71 K:5/504 Mimar Kemalettin İş Merkezi Çankaya - Konak /İzmir
Şikayetiniz, tedarikçi firmaya iletilir. Üründe kullanımdan doğan bir sorun yoksa, ürünün bedeli tarafınıza kargo ücretleri kesilerek iade edilir. Ücret iade süresi ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü'dür.

Siparişiniz bir kurum (şirket, vakıf, dernek vb) adına fatura edilmişse, iade işlemi için ürünle birlikte kurumun düzenlediği "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" göndermeniz gerekiyor. Aksi halde iade işleminizi tamamlayabilmemiz mümkün olmaz.

İade kapsamı dışındaki ürünler hangileri? 

Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ve hızlı bozulan ürünlerin, cayma hakkı/süresi sona ermeden (ürünü teslim aldığınız gün) önce tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinin, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade kapsamı dışındaki ürünler:

•Abiye Ürünler ve Aksesuarlar

*İade süresinin geçtiği ürünler.
**Özel ambalajı hasar görmüş, kullanılmış, kirletilmiş, hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
*Aksesuarlar

Yurt dışına İademiz Yoktur.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

 

Kurumsal faturalı ürünleri iade ederken nelere dikkat etmeliyim? 

Siparişiniz bir kurum adına fatura edilmişse, iade işlemi için ürünle birlikte kurumun düzenlediği "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" göndermeniz gerekiyor. Aksi halde iade işleminizi tamamlayabilmemiz mümkün olmaz.

İade ettiğim ürünün bedelini ne zaman geri alabilirim? 

Ürününüz, modaseyri.com'a ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir (Bu aşamada size iade işleminizin başladığını bildiren bir e-posta gönderiyoruz). İade şartlarına uygunsa iade ettiğiniz ürünün iade işlemi, ürünün bize ulaşmasını takip eden 7 iş günü içinde tamamlanır. Tamamlandıktan sonra modaseyri.com'dan size iade işleminizin tamamlandığını bildiren bir e-posta gelir. Bu işlemden sonra bankaların modaseyri'den aldıkları iade talimatıyla, iade edilen tutarı kredi kartı hesabınıza yansıtması azami 7 iş günü sürer. İade edilen tutar banka hesabınızda görünmez, kredi kartınızın dönem içi işlemlerinden yahut kredi kartı ekstrenizden işlemi takip edebilirsiniz. Taksitli satın almalarda iade bedeli ekstrenize taksitli olarak yansır, ancak limitiniz, miktarın tümü kadar artırılır. (Bankamatik kartıyla yaptığınız işlemlerin iadesi, harcama yaptığınız kartın bağlı bulunduğu banka hesabına yapılır.)
*Ürün bedelinden kargo ücretleri kesilerek kalan tutar size iade edilir.

Ürün değişimi yapıyor musunuz? 

modaseyri.com' da iade kapsamı dışında olan bütün ürünler için değişimi yapılacak ürünün teslim alındığı gün kargoya verilip tarafımızın bilgilendirilmesi halinde  her türlü beden ve ürün değişimi yapılabilmektedir. Değişim olucak ürünün kargo bedeli müşteriye aittir.

 

Madde 10-Garanti

Kullanma talimatına uygun şekilde kullanılan ve temizliği yapılan ürünler her türlü üretim hatasına karşı aşağıda belirtilen şartlar dahilinde 2 yıl garantilidir: Satıcının garanti sorumluluğu yalnızca 4077 sayılı kanun kapsamına giren tüketiciler için geçerlidir. Ticari nitelikteki işler için Türk Ticaret Kanununu hükümleri geçerli olacaktır.

Madde 11- Gizlilik

Alıcı tarafından iş bu sözleşmede belirtilen bilgiler ile ödeme yapmak amacı ile satıcıya bildirdiği bilgiler satıcı tarafından 3. şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Satıcı bu bilgileri sadece idari/ yasal zorunluluğun mevcudiyeti çerçevesinde açıklayabilecektir. Araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde satıcı kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

Kredi Kartı bilgileri kesinlikle saklanmaz,Kredi Kartı bilgileri sadece tahsilat işlemi sırasında ilgili bankalara güvenli bir şekilde iletilerek provizyon alınması için kullanılır ve provizyon sonrası sistemden silinir.
Alıcıya ait e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca satıcı tarafından standart ürün teslim ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır. Bazı dönemlerde kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri alıcıya onayı sonrasında gönderilebilir. 

Sitemiz ile yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmakta ve gizli tutulmaktadır. 
Bu kayıtlar sadece mahkeme tarafından istenildiği taktirde mahkemeye sunulmakta başka hiçbir kurum, kurulus ve şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Madde 12- Uyuşmazlık Durumunda Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri

İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde İzmir (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

Siparişin gerçekleşmesi durumunda Alıcı işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır. …/…/… 

Sipariş Takibi

Whatsapp Sipariş
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp
Messenger Sipariş