Müşteri Hizmetleri : 0232 489 00 29
Whatsapp Sipariş : 0505 228 62 87
Teslimat ve İade

İPTAL VE İADE

İPTAL;

Sitemizden ve iletişim numaralarımızdan vermiş olduğunuz siparişinizi - ürün her ne olursa olsun (abiye, takı, elbise v.b. ) – iptal etmek istediğinizde iletişim numaralarımızdan ( 0232 489 0029 - 0505 228 6287 ) bize ulaşıp siparişinizi iptal edebilirsiniz. 

%100 İade Garantisi nedir? 

%100 İade Garantisi, Moda Seyri’den satın aldığınız ÜRÜNLERİ HASARLI olduğu takdirde 1 iş günü içerisinde koşulsuz - şartsız iade edip ürün bedelini geri alma güvencesidir.  

- KUSURLU OLAN ABİYE ÜRÜNLERDE VE ABİYE HARİÇ DİĞER ÜRÜNLERDE ÜRÜNÜ TESLİM ALDIĞINIZ GÜN TARAFIMIZA İLGİLİ NUMARALARDAN ( 0505 228 6287 - 0232 489 0029 ) BİLGİ VERİP ÜRÜNÜ KARGOYA VERİR İSENİZ İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLİR. 

KARGOYA AYNI GUN VERİLMEDİĞİ TESPİT EDİLEN ÜRÜNLERİN İADE İŞLEMİ GERÇEKLEŞETİRİLEMEZ.

İade için ne yapmam gerekiyor? 

Öncelikle, iade etmek istediğiniz siparişin durumunu Siparişlerim sayfasından kontrol edin. Eğer siparişinizin durumu "TAMAMLANDI" yahut "BEKLEMEDE"  ise 0232 489 0029 - 0505 228 6287  numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Mesaj alanına sipariş ettiğiniz ürünün adını, siparişinizin tamamını değil de içindeki bir ürünü iptal etmek istiyorsanız ilgili ürünün / ürünlerin kodunu, adedini yazıp bize gönderin. Siparişinizi yahut içindeki ürün / ürünleri hızlıca iptal / iade edelim.

1. İade talebiniz doğrultusunda, ürünün teslim alındığı gün (aynı gün )  içerisinde kargoya verilip tarafımıza bilgilendirme yapılmalıdır.

Mesajınızda: Sipariş numaranız, iade edeceğiniz ürünün/ürünlerin kodu, adetleri ve iade nedeniniz bulunmalı.

2. İade konusu ürünü, faturası ve varsa tüm aksesuarları, verildiyse hediyesi ile birlikte bize gönderilmelidir.

3. Ürüne ait fatura 2 nüshadan oluşur. İade işlemini yaparken bu faturaların 2 nüsha halinde bize gönderilmesi gerekmektedir. Faturların üzerine herhangi bir  şey yazılması durumunda fatura iptal olur ve iadenizin yapılması mümkün olmaz.

4. İade edilecek paket hasarsız, ürün kullanılmamış yahut kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olmalı.
 

İade adresimiz:  
Mimar Kemalettin Cd. No:71 K:5/504 Mimar Kemalettin İş Merkezi Çankaya - Konak /İzmir
Şikayetiniz, tedarikçi firmaya iletilir. Üründe kullanımdan doğan bir sorun yoksa, ürünün bedeli tarafınıza kargo ücretleri kesilerek iade edilir. Ücret iade süresi ürün bize ulaştıktan sonra 7 iş günü'dür.

Siparişiniz bir kurum (şirket, vakıf, dernek vb) adına fatura edilmişse, iade işlemi için ürünle birlikte kurumun düzenlediği "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" göndermeniz gerekiyor. Aksi halde iade işleminizi tamamlayabilmemiz mümkün olmaz.

İade kapsamı dışındaki ürünler hangileri? 

Niteliği itibariyle; tek kullanımlık ve hızlı bozulan ürünlerin, cayma hakkı/süresi sona ermeden (ürünü teslim aldığınız gün) önce tüketicinin onayı ile hizmetin ifasına başlanan hizmet sözleşmelerinin, tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade kapsamı dışındaki ürünler:

•Abiye Ürünler ve Aksesuarlar

*İade süresinin geçtiği ürünler.
**Özel ambalajı hasar görmüş, kullanılmış, kirletilmiş, hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
*Aksesuarlar

Yurt dışına İademiz Yoktur.

Değişim ve iadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

Kurumsal faturalı ürünleri iade ederken nelere dikkat etmeliyim? 

Siparişiniz bir kurum adına fatura edilmişse, iade işlemi için ürünle birlikte kurumun düzenlediği "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" göndermeniz gerekiyor. Aksi halde iade işleminizi tamamlayabilmemiz mümkün olmaz.

İade ettiğim ürünün bedelini ne zaman geri alabilirim? 

Ürününüz, modaseyri.com'a ulaştıktan sonra Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir (Bu aşamada size iade işleminizin başladığını bildiren bir e-posta gönderiyoruz). İade şartlarına uygunsa iade ettiğiniz ürünün iade işlemi, ürünün bize ulaşmasını takip eden 21 iş günü içinde tamamlanır. Tamamlandıktan sonra modaseyri.com'dan size iade işleminizin tamamlandığını bildiren bir e-posta gelir. Bu işlemden sonra bankaların modaseyri'den aldıkları iade talimatıyla, iade edilen tutarı kredi kartı hesabınıza yansıtması azami 7 iş günü sürer. İade edilen tutar banka hesabınızda görünmez, kredi kartınızın dönem içi işlemlerinden yahut kredi kartı ekstrenizden işlemi takip edebilirsiniz. Taksitli satın almalarda iade bedeli ekstrenize taksitli olarak yansır, ancak limitiniz, miktarın tümü kadar artırılır. (Bankamatik kartıyla yaptığınız işlemlerin iadesi, harcama yaptığınız kartın bağlı bulunduğu banka hesabına yapılır.)
*Ürün bedelinden kargo ücretleri kesilerek kalan tutar size iade edilir.

Ürün değişimi yapıyor musunuz? 

modaseyri.com' da iade kapsamı dışında olan bütün ürünler için değişimi yapılacak ürünün teslim alındığı gün kargoya verilip tarafımızın bilgilendirilmesi halinde  her türlü beden ve ürün değişimi yapılabilmektedir. Değişim olucak ürünün kargo bedeli müşteriye aittir.

Sipariş Takibi

Whatsapp Sipariş
x
İletişime Geçmek İçin Hemen Tıklayınız
Whatsapp
Messenger Sipariş